logo
FABRI

O nás

Firma Fabri byla založena v roce 1992 v Hradci Králové s cílem věnovat se uměleckořemeslné výrobě. Dva společníci jsou absolventy turnovské uměleckoprůmyslové školy, obor umělecký kovář a zámečník, třetí se vyučil kovářem - podkovářem.

Od svého vzniku realizujeme kovářské a zámečnické výrobky pro potřeby architektury. Využíváme možností materiálu bez předsudků a hranic, což vyhovuje požadavkům architektů a investorů na různorodost současných projektů. Šíře stylového a technologického záběru je základním výrobním přístupem firmy Fabri. Naše výroba se zaměřuje na čistý a výtvarný detail, zajímavou povrchovou úpravu a stylovost, spojenou s konkrétním prostorem a projektem.

Přesto, že základním materiálem je ocel, na obohacení výrazových vlastností využíváme i možností barevných kovů, nerezi a ve spolupráci se skláři křišťálu a barevných skel.

Výrobky vznikají ze spolupráce s architekty nebo na základě vlastních návrhů.

Nabízíme široké spektrum tradičních umělecko - kovářských výrobků, jako jsou brány, mříže, ploty, vnitřní i vnější zábradlí, ale i osvětlovadla. Součásti interiérů se stávají i naše schodiště, obklady s různě povrchově upravenými plechy, obklady krbů, nábytek a doplňky jako věšákové a dělící stěny. Vyrábíme též atypické výkladce a markýzy. Pro zahradní prostory můžeme nabídnout moderní zahradní domky, pergoly a altány, většinou v kombinaci s exotickým dřevem.

Veškerá naše výroba vzniká na zakázku po pečlivé přípravě s projektanty a investory.
Realizované projekty
Umělecké kovářství - dveře a okenice 08Umělecké kovářství - interiéry 02Umělecké kovářství - interiéry 09Umělecké kovářství - interiéry 19Umělecké kovářství - interiéry 22Umělecké kovářství - markýzy a pergoly 02
Umělecké kovářství - městský mobiliář 03Umělecké kovářství - osvětlovadla 14Umělecké kovářství - ploty a brány 13Umělecké kovářství - ploty a brány 25Umělecké kovářství - rekonstrukce 03Umělecké kovářství - rekonstrukce 05
Umělecké kovářství - schodiště 05Umělecké kovářství - schodiště 22Umělecké kovářství - schodiště 24Umělecké kovářství - zahradní domky 01Umělecké kovářství - zahradní domky 04
levá šipkapravá šipka
Krátce o nás
Firma Fabri byla založena v roce 1992 v Hradci Králové s cílem věnovat se uměleckořemeslné výrobě.
Dva společníci jsou absolventy turnovské uměleckoprůmyslové školy, obor umělecký kovář a zámečník, třetí se vyučil kovářem - podkovářem.
Umělecké kovářství FABRI s.r.o.
Za tratí 1306
503 46 Třebechovice pod Orebem
mobil: 777 648 616 / 604 748 616
e-mail: fabri@email.cz
© 2012 | Fabri | Za tratí 1306, 503 46 Třebechovice pod Orebem | fabri@email.cz