O nás
FABRI - umělecké kovářství
Firma Fabri byla založena v roce 1992 v Hradci Králové s cílem věnovat se uměleckořemeslné výrobě. Dva společníci jsou absolventy turnovské uměleckoprůmyslové školy, obor umělecký kovář a zámečník, třetí se vyučil kovářem - podkovářem.

Od svého vzniku realizujeme kovářské a zámečnické výrobky pro potřeby architektury. Využíváme možností materiálu bez předsudků a hranic, což vyhovuje požadavkům architektů a investorů na různorodost současných projektů. Šíře stylového a technologického záběru je základním výrobním přístupem firmy Fabri. Naše výroba se zaměřuje na čistý a výtvarný detail, zajímavou povrchovou úpravu a stylovost, spojenou s konkrétním prostorem a projektem.

Přesto, že základním materiálem je ocel, na obohacení výrazových vlastností využíváme i možností barevných kovů, nerezi a ve spolupráci se skláři křišťálu a barevných skel.

Výrobky vznikají ze spolupráce s architekty nebo na základě vlastních návrhů.

Nabízíme široké spektrum tradičních umělecko - kovářských výrobků, jako jsou brány, mříže, ploty, vnitřní i vnější zábradlí, ale i osvětlovadla. Součásti interiérů se stávají i naše schodiště, obklady s různě povrchově upravenými plechy, obklady krbů, nábytek a doplňky jako věšákové a dělící stěny. Vyrábíme též atypické výkladce a markýzy. Pro zahradní prostory můžeme nabídnout moderní zahradní domky, pergoly a altány, většinou v kombinaci s exotickým dřevem.

Veškerá naše výroba vzniká na zakázku po pečlivé přípravě s projektanty a investory.
FABRI - umělecké kovářství
Za tratí 1306
503 46 Třebechovice pod Orebem
E-mail: fabri@email.cz
Jan Jiříček - 777 648 616
Tomáš Misík - 604 748 616
Jaromír Suchý - 608 423 420
www.fabri.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.